Podzim 2022

Srdečně vás zveme na 31. Cyklotrek, který budeme pořádat od soboty 24. září 2022 do neděle 2. října 2022. Start a cíl budou ve městě Mšeno v areálu městských lázní.

Pravidla pro podzim 2022 najdete zde.

Chcete-li se zúčastnit, vyplňte prosím přihlášku: přihláška 2022. Do kdy se přihlásit? Chcete-li dorazit na klasickou variantu a objednat si cílový řízek, přihlaste se nejpozději do úterý 20. září. Chcete-li dorazit na klasickou variantu, ale obejdete se bez řízku, přihlaste se nejpozději do čtvrtka 22. září. Pojedete-li individuální variantu, přihlaste se nejpozději den předem (zhruba do 20. hod.).

 
Podklady pro podzim 2022:

 

 

Jako obvykle, vypsány jsou kategorie Chrti a Romantici:

  • Chrti chtějí zvítězit, takže se Kokořínskem pohybují zpravidla závodním tempem. V kategorii chrtů vyhlašujeme pořadí podle počtu získaných bodů a cenami odměníme vítěze.
  • Romantici se budou především kochat; mimoděk posbírají nějaké ty body za navštívená stanoviště, naše akce je pro ně ale především inspirací na zajímavý výlet, během kterého stihnou tu oběd, tam rozhlednu apod.

Letošní Cyklotrek bude kombinací "klasické" (společný start/cíl) a "individuální" varianty:

  • Klasická varianta: V sobotu 24. září 2022 proběhne "klasický" Cyklotrek se společným startem, cílem a malým občerstvením v cíli. Účastníci, kteří chtějí soutěžit v kategorii Chrti, se akce mohou zúčastnit pouze v této variantě - vyplynulo nám to z vašich odpovědí na anketní otázky, zároveň je to tak spravedlivější, protože si všichni Chrti užijí stejných rozmarů počasí. Účastníci v kategorii Romantici se této varianty mohou také účastnit, pokud chtějí.
  • Individuální varianta: Od soboty 24. září do neděle 2. října bude probíhat "individuální" Cyklotrek pro účastníky v kategorii Romantici, kteří nechtějí dorazit na společný start/cíl. Výhodou je, že skupina může dorazit v den, který jí lépe vyhovuje (počasí, jiné akce), nevýhodou pak, že chybí závodní atmosféra společné akce a chleba se sádlem v cíli :-).

Shrnutí: Chrti mohou závodit jen v sobotu 24. září v klasické variantě se společným startem/cílem, zatímco Romantici si mohou vybrat mezi klasickou variantou (24. září) se společným startem/cílem a individuální variantou (24. září - 2. října).

Pokud se chcete akce zúčastnit, budeme potřebovat Vaši přihlášku. Jestliže nedostáváte e-mailem pozvánky a informace o Cyklotreku a chtěli byste je dostávat, prosím napište nám, zařadíme Vás mezi příjemce.

Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s. p.

CK Trip