Podzim 2020

Srdečně Vás zveme na 29. Cyklotrek, který bude probíhat od soboty 19. září 2020 do pondělí 28. září 2020 (můžete si tak vybrat kterýkoli z oněch 10 dní - podle počasí, volna atd.). Start a cíl budou na parkovišti v Liběchově (na mapě zde - nenechte se prosím odradit fotkami na mapy.cz, tam se zdá, že parkoviště vzniká vysoušením rybníka, ale není tomu tak...). Po delší době tak budete mít opět k dispozici krásná stanoviště v této části Kokořínska.

 

Pro přihlášené účastníky jsou zde podklady - pokud jste si neobjednali tištěné podklady, které si vyzvednete 19. září mezi 8:00 a 10:00 hod. na startu, nezapomeňte si podklady odtud nebo z e-mailu vytisknout a vzít s sebou!

 

Letošní rok je ve znamení různých opatření proti COVID-19. Mnoho akcí se kvůli nim vůbec nemohlo uskutečnit nebo je sami organizátoři raději zrušili předem, protože se neví, jaká opatření budou v platnosti v době konání akce a zda úsilí vynaložené na přípravu nepřijde vniveč. My jsme se rozhodli pro kompromis - Cyklotrek uspořádáme, ale letos bude pojatý individuálně - na absolvování akce je 10 dní, každá skupina si sama zvolí, který den a v kolik hodin vyrazí na trasu. Na startu, na stanovištích a v cíli budou umístěné QR kódy, místo kontrolních papírků budou účastníci potřebovat aplikaci pro chytré telefony s Androidem 5 nebo novějším. Jedná se tak o první ročník, na kterém v cíli nenajdete občerstvení, ovšem nenajdete tam dokonce ani organizátory, kterým byste si mohli postěžovat na všechna příkoří, která jste kvůli nám na trase zažili.

Protože letošní ročník se bude výrazně lišit od všech předchozích, prosím přečtěte si pravidla a ještě doma otestujte mobilní aplikaci. Aplikace musí být verze 1.4 - zkontrolujte v jejím menu a máte-li starší, v Google Play ji aktualizujte. Pro testování jsme připravili fiktivní (testovací) Cyklotrek, vřele doporučujeme si ho pomocí aplikace zkusit "zajet". Dorazíte-li na start v sobotu 19. září mezi 8:00 a 10:00 hod., můžete si vyzvednout vytištěné mapy a popisy stanovišť (pokud si je při přihlášení "objednáte"); startujete-li v jinou dobu, je nutné mít podklady s sebou, podrobněji je to popsáno v pravidlech.

Pro účast na akci je nutné se předem přihlásit; přihlášku naleznete zde.

Pokud od nás nedostáváte e-mailem pozvánky a chtěli byste je dostávat, dejte prosím vědět, přidáme Vás do seznamu příjemců.

 

CK Trip