Podzim 2021

Srdečně Vás zveme na 30. Cyklotrek, který bude probíhat od soboty 18. září 2021 do úterý 28. září 2021. Start a cíl jsou letos ve městě Dubá - na náměstí v Dubé u infocentra (nebo pod úřední vývěskou) najdete nalepený QR kód s označením Start / Cíl.

Chcete-li na Cyklotrek dorazit, nezapomeňte se nejprve přihlásit! Můžete i v době, kdy už Cyklotrek probíhá, nejpozději však den před tím, než chcete vyrazit.

Podklady (mapa, seznam stanovišť, šifra) jsou k dispozici zde:

Pokud jste si objednali tištěné podklady, můžete si je vyzvednout v sobotu 18. září 2021 od 8:00 do 10:00 hod. u Michala Klipce (bude v Dubé u některé z laviček uprostřed Masarykova náměstí).

Pravidla jsou k dispozici zde.

Letošní Cyklotrek proběhne podobně jako ten loňský, tj. využijeme naši mobilní aplikaci (zde je drobná změna, bude potřeba zařízení s Androidem 6 nebo novějším, zatímco vloni stačila i starší verze) a v terénu budou místo kleštiček umístěné samolepky s QR kódy. Kdo má zájem o setkání s ostatními účastníky a s organizátory na startu a v cíli, popř. chce od nás získat tištěné podklady (mapa, stanoviště, šifra), může dorazit v sobotu 18. září - sice nebude proslov a občerstvení, ale o to více bude času na povídání. Skupiny, které dají přednost individuální výpravě, mohou využít kterýkoli den od 18. do 28. září 2021.

 

Pokud od nás nedostáváte e-mailem pozvánky a chtěli byste je dostávat, dejte prosím vědět, přidáme Vás do seznamu příjemců.

 

CK Trip