You are here

Helča and her gang

Za všechny reakce k průběhu cyklotreku jsme rádi. Tahle z jara 2009 nás obzvláště pobavila, s laskavým svolením autorky ji proto jen s nepatrnými zásahy do textu zveřejňujeme:

Ještě jednou moc děkujeme za parádní sobotní akcičku, taky za klíče od Mondíka ehm a tak vůbec :))) Jinak perličky z akce (kromě ztracených klíčů od Mondíka což byla moje perlička ale o tom víš :)))

Začátek cyklotreku byl pro mě hodně o nervy - šla jsem si ještě do auta pro propisku a brýle proti slunci, a mezitím mi odjela krom Rorýse celá skupinka. Než jsme se našli, uběhla cca hodina, mezitím jsem vyjela 2x zcela zbytečně jeden kopec, 2x byla zpět v kempu, jednu chvíli to vypadalo na změnu plánu, bo skupina "U" (uprchlíci) vyslala hledat skupinu "R" (Rorýsovi) Oslíka, který za prvé nemá vůbec orientační smysl, za druhé neměl s sebou mobil, a v jednu chvíli se ztratil oběma skupinám. Naštěstí se pak přidal k "U". Pak jsme s Rorýsem začli kašlat na "U" a jeli si po svém stejným směrem co oni, s tím, že se buď někde potkáme, nebo ne. Mezitím mi volá Líba: "Ty se na mě asi budeš zlobit, ale... jsme s Oslíkem tam a tam a nevíme, kde jsou ostatní, a nemáme na ně telefon..." No věřil bys tomu? Skupina "U" se ztratila i navzájem mezi sebou... No comment... Pak jsme se nakonec všichni našli, ale byla to cca hodina či víc naprosto zbytečnýho stresu... Tak jsem jim všem dala kartáč a pak už to bylo v pořádku :)))

Oslík v lese zčistajasna prohlásil "průůůseeeer"! - Ptám se, co? A on... Viděl jsem svůj stín... Ptám se zase: A co? A on... ten stín měl vlasy... to znamená, že jsem zapomněl helmu :)))) No, dojeli na Mácháč a naštěstí tam byla.

Večer jsme si dali Příšino vínko, které se ukázalo být archívním skvostem zřejmě nemalé ceny... Nemajíce sklenek jsme jej pili z otřískaných táborových hrnečků, ještě že to dárci neviděli...

No a po návratu domů - prvního jsme vysazovali Ládíka Zubříka v Mostě, jeho paní nás vítala slovy "od rána ti volám a ty nic", Ládík se chytil za hlavu a zvolal "mobil-doklady-bunda!!!" No, vytelefonovala jsem to, bunda tam ještě byla a v ní vše. Co z toho plyne?
1) zapomnětlivost je zřejmě nakažlivá
2) v Kempu Nedamov se opravdu nekrade a jsou tam slušní lidé
3) na tuty si nás budou pamatovat.

Tak nebo tak, ještě jednou moc děkujem a těšíme se na podzim.

papapa Helča and her gang